Bookmaker Mostbet zve ke sportovnímu sázení začínající i zkušené hráče z České republiky. Útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé akce a bonusy, stejně jako ziskové bonusy bez vkladu Mostbet vám umožní užít si hru. A abyste nezmeškali jediný okamžik, stáhněte si naši pohodlnou mobilní aplikaci!

Stříkaná izolace

Lisování Plastů

 • montáže sádrokartonových konstrukcí
 • nátěry fasád malířské a lakýrnické práce
 • renovace půdních vestaveb rodinných domů
 • certifikace KNAUF,CETRIS,min.podhledy AMF
 • rekonstrukce prodejen,kanceláří a bytových jader
 • pokládka plovoucích a lepení thermofix podlah
 • montáž palubek,cetris,farmacel a minerálních podhledů
 • PASIVNÍ DOMY-kompletní obaly SDK,včetně podlah a výmalby
 • podlahy dřevotřískové s roštem i bez,instalace střešních oken
 • >podlahy rigidur s liapor podsypem a tepelnou izolací EPS nebo hofaplat
 • drobné zednické práce-opravy,štukování,sádrové omítky baumit

Zabýváme se montáží systémů pro suchý systém stavby, a na trhu jsme od roku 1995. Za tuto dobu máme namontováno tisíce metrů čtverečných sádrokartonových desek a tím mnoho spokojených zákazníků. Ve spolupráci se specializovanými firmami jsme schopni zajistit kompletní servis pro Vaši stavbu. Vlastníme osvědčení o přezkoušení montéra, které vydává Cech sádrokartonářů.

Využití sádrokartonů

Pomocí sádrokartonu dosáhnete komfortního bydlení za příznivou cenu a zlepšuje zvukovou a tepelnou izolaci. Sádrokartonové desky regulují vlhkost vzduchu v místnostech. Skládají se z malých pórů. Sádrokartonové řešení staveb je v dnešní době velmi rozšířené a oblíbené. Pomocí sádrokartonových desek vyřešíte rychle např. rekonstrukcí půdních prostor, snižování stropů atd.


Sádrokartonové stěny

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby Rigips jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech. A to především u novostaveb, při rekonstrukcích, při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Dají se využít na montáž příček a pro obklady stěn.

Konstrukce příček slouží především k rozdělení interiérů na jednotlivé místnosti. Splňují jak estetické tak i stavební požadavky, které jsou na ně kladeny. Pro zajímavé ohýbané konstrukce v interiéru se používají sádrovláknité desky Glasroc F Riflex.

Předsazené stěny jsou používány pro estetické vylepšení stávajících povrchů, dále pak pro zvýšení hodnot tepelně izolačních vlastností a neprůzvučnosti stěn. Tyto stěny se nejvíce využívají při rekonstrukcích (např. v panelových domech). Dutina uvnitř konstrukce stěny je tak vhodná pro vytvoření meziprostoru pro vedení instalací všeho druhu. Rovná plocha stěny lze již opatřit jen interiérovým nátěrem či nalepenou tapetou. Blade Runner – jde o nový, rychlý a bezpečný nástroj na řezání sádrokartonu. Tento nástroj řeže sádrokartonové desky dvakrát rychleji než běžným způsobem. Zaručeně s tímto nástrojem uříznete jak rovné díly, oblouky tak i vnitřní výřezy.

Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl
Sádrokartony-Brendl