Bookmaker Mostbet zve ke sportovnímu sázení začínající i zkušené hráče z České republiky. Útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé akce a bonusy, stejně jako ziskové bonusy bez vkladu Mostbet vám umožní užít si hru. A abyste nezmeškali jediný okamžik, stáhněte si naši pohodlnou mobilní aplikaci!

Stříkaná izolace

Lisování Plastů

Prvotřídní materiál za rozumnou cenu

Stříkané izolační pěny jsou současným trendem zateplování všech typů obytných, komerčních nebo průmyslových objektů. Jsou vhodné pro ekologické a energeticky úsporné stavby.

PUR pěna má vynikající vlastnosti a využívá se jako tepelná izolace nejčastěj pro zateplení složitých půdních prostor, hydroizolace, zvukové izolace, parozábrany. Je vhodná pro zateplení jak rovných tak šikmých střech.

Zdravotní nezávadnost

Polyuretanové pěny jsou zdraví neškodné – jediné nebezpečí hrozí při samotném nástřiku a proto je vždy vhodné svěřit tento úkol do rukou odborníka. Polyuretanové pěny splňují nejvyšší hygienické standardy. Neplesnivý a odolávají různým škůdcům. Tyto izolace jsou vhodné pro alergiky. Nevíří totiž prach.

Stříkaná izolace

REACTOR E-10

K nástřiku pěnové izolace používáme elektrický dávkovač pěny REACTOR E-10.
Graco Reactor E-10 je malý systém který usnadňuje přístup do malých podkrovních a jiných prostor. Stříkací stroje Reactor E-10 jsou ideální pro vícesložkové nástřiky, spojovací a plnicí práce a dokončovací práce.