Bookmaker Mostbet zve ke sportovnímu sázení začínající i zkušené hráče z České republiky. Útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé akce a bonusy, stejně jako ziskové bonusy bez vkladu Mostbet vám umožní užít si hru. A abyste nezmeškali jediný okamžik, stáhněte si naši pohodlnou mobilní aplikaci!

Stříkaná izolace

Lisování Plastů

Pasivní domy Brendl

Naše firma se specializuje na vnitřní kompletní obaly SDK konstrukcí, včetně tepelných izolací,příček s pouzdry pro zatahovací dveře,niky,oblouky, vestavěné akvária,obaly krbové vložky a komíny, zabudování van, zavěsných wc, trámů a kleštin+nátěry,kazetové podhledy. malířské práce,plovoucí podlahy i montáž palubek uvnitř i venkovních podhledů cetris,farmacel a palubek, lepení dlažby a Thermofix podlah. podlahy v přízemí ve složení Liapor podsyp20-40mm+izolace EPS 200S+podlaha Rigidur 25mm a v patře protihlukové desky 3x19mm Hofaplat+podlaha Rigidur 20mm.

Pasivní domy – jsou domy, které splňují spotřebu 15kWh/m2 ročně i méně. Rozdíl mezi pasivními domy a nízkoenergetickými domy je nejen v tepelných vlastnostech pláště, ale i ve správném umístění vůči světovým stranám, typu a velikosti prosklení. Zohledňuje se umístění stavby, technologická vybavenost. Pasivní domy splňují požadavky na pasivní předehřev vzduchu, větrání, solární ohřev vody a mnoho dalších.

Pasivní domy nabízí zákazníkovi dostatečnou variabilitu vůči exteriéru, interiéru, barvě a celkovému stylu domu. Na naše stavby lze zažádat o státní dotaci v programu ,,Zelená úsporám“.

Základová deska – je tvořena standartně základovými pásy a betonovou deskou s armováním. Soklová plocha je obložena extrudovaným polystyrénem. Výhody desky jsou možné přípojky: vody, zemního plynu, elektřiny, kanalizace. Lze dodat i napájení na vyvážecí jímky, domovní čističky odpadních vod, i vsakovací jímky na dešťovou vodu.

Dřevěný skelet - je tvořen samonosnou rámovou konstrukcí ze sušených KVH profilů. Před touto konstrukcí je předsazená další dřevěná konstrukce ze stejných profilů a je nosičem fasádních desek označení STEICO PROTECT 60 mm. Prostor mezi konstrukcemi je určen pro tepelný izolant, ten vychází podle předpokladu projektové dokumentace či podle požadavků zákazníka.

Nejdůležitějším parametrem pasivních domů je skladba obvodového pláště, která ovlivňuje tepelně technické parametry.