Sádrokartony

stěny

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby Rigips jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech. A to především u novostaveb, při rekonstrukcích, při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Dají se využít na montáž příček a pro obklady stěn.
Konstrukce příček slouží především k rozdělení interiérů na jednotlivé místnosti. Splňují jak estetické tak i stavební požadavky, které jsou na ně kladeny. Pro zajímavé ohýbané konstrukce v interiéru se používají sádrovláknité desky Glasroc F Riflex.
Předsazené stěny jsou používány pro estetické vylepšení stávajících povrchů, dále pak pro zvýšení hodnot tepelně izolačních vlastností a neprůzvučnosti stěn. Tyto stěny se nejvíce využívají při rekonstrukcích (např. v panelových domech). Dutina uvnitř konstrukce stěny je tak vhodná pro vytvoření meziprostoru pro vedení instalací všeho druhu. Rovná plocha stěny lze již opatřit jen interiérovým nátěrem či nalepenou tapetou.
Blade Runner – jde o nový, rychlý a bezpečný nástroj na řezání sádrokartonu. Tento nástroj řeže sádrokartonové desky dvakrát rychleji než běžným způsobem. Zaručeně s tímto nástrojem uříznete jak rovné díly, oblouky tak i vnitřní výřezy.

stropy

Stropy lze mimo jiné využít na montáž podhledů a konstrukcí podkroví. Použitím desek Glasroc F Riflex v interiéru můžeme vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Konstrukce obkladů stropů slouží především k zakrytí případných poškozených míst stávajícího stropu anebo nahrazují omítky.
Desky Rigidur se používají u speciálních stropních konstrukcí, a nahrazují tak klasické sádrokartonové desky. Například u rekonstrukcí stávajících stropů, u kterých nám výška místnosti neumožňuje další, dodatečné svěšení konstrukcí.
Zavěšené podhledy navíc umožňují snížení stropu. Tyto konstrukce slouží také k vytvoření prostoru pro vedení potřebných instalací. K izolaci se používá minerální vlna, díky které dosáhneme výrazně zlepšení izolačních vlastností místnosti.

podkroví

Sádrokartonové konstrukce jsou ideálním řešením k výstavbě půdních vestaveb. Přestavba nevyužitých podkrovních prostor nabízí možnosti rozšíření, či získání nových obytných místností. Jde tak o ekonomický nejlepší způsob jak rychle a levně získat potřebné prostory na bydlení. V některých případech přestavby podkroví, nebo při pracech charakteru přestavby není potřebné stavební povolení.

podlahy

Suché podlahy Rigidur jsou vhodné do všech bytových a také občanských staveb s běžným provozem. Jsou výhodné zejména pro řešení střešních nástaveb a pro vytvoření obytného podkroví v půdních vestavbách. Suché podlahy Rigips spadají i s daným příslušenstvím do systémového řešení, které poskytují záruky a výhody pro zákazníka.

Sádrokartony a pasivní domy Leoš Brendl

Sádrokartony Leoš Brendl

Sádrokartony Brendl
Seo servis

Montáž sádrokartonu - pasivní domy Leoš Brendl

tel.: 604 911 868 - p. Brendl, e-mail: l.brendl@centrum.cz, Plk. Otakara Hrubého 1771, Nová Paka 509 01

Naši partneři: Mobilní domy a dřevodomy

created by +milbr wbstudio